Cestovanie

Tour the Peach: India 1

Vlado Král
Autor: Vlado Král

Pozrite si  fotografie a video z prvého z Indických večerov (Tour the Peach), ktorý sa konal 23.7.2015 v príjemnom Bistre the Peach na Mariánskej ulici v Bratislave. Témou boli cestovateľské zážitky Pavla Chodúra a Richarda Kardhorda z ich mesačnej cesty po Indii, počas ktorej navštívili viacero zaujímavých miest ako napríklad: Dillí, sväté mesto Varanasi, Agru alebo Bombaj.

Ich cestu ste mohli sledovať aj v Indickom zápisníku, ktorý sme uverejňovali na našej stránke: Indický zápisník . Pre viac Rišových fotiek navštívte jeho stránku http://kardhordo.com/ . Na ďalšie posedenie v Bistre the Peach a zážitky z Indie sa môžete tešiť v priebehu ďalšieho mesiaca.

foto: Miroslav  Jalšovský

O autorovi

Vlado Král

Vlado Král

Vyštudoval Hudobnú vedu na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Momentálne pokračuje na tejto katedre ako interný doktorand kde sa venuje výskumu hudobno-historických pamiatok a využitiu nových médií pri ich spracovní. Vo voľnom čase občas prispieva recenziami do rôznych periodík, číta knihy, pozerá filmy a je veľkým fanúšikom seriálu X-Files.