Food & Drink Lifestyle Móda Novinky Zaujímavosti

Spring Late Night Shopping už 22.marca 2018  v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Jar už klope na dvere a preto dúfame, že všetkých trendsetterov potešíme jarným Late Night Shoppingom, ktorý sa v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf koná už 22. marca 2018. Najlepšie ponuky so zľavami až do výšky 80% z portfólia luxusných, lifestylových a dizajnérskych značiek ako Karl Lagerfeld, Hallhuber, Roberto Cavalli, Desigual, Guess a rozmanitá zábava uprostred čarovnej flóry urobí z nákupov nezabudnuteľný zážitok. A s predĺženou otváracou dobou od 8.30 do 21:00.

Designer Outlet Parndorf. Foto: Andreas Kolarik, 18.01.17

 

Nákupy ako na dovolenke

Príchod jari do McArthurGlen Designer Outlet Parndorf nasadil stredisku novú tvár: kvetinové vzory, palmy, a florálne výklady, rovnako ako tropické dekorácie pridali Designer Outletu Parndorf extra dávku šarmu. Špeciálne dekorácie a jarné inštalácie ako tropické hojdačky a kvetinová fotostena omámi všetkých. Ak ste aj vy milovníkmi trópov, nemusíte čakať na dovolenku, zavítajte k nám do centra!

K nákupom zahrá zákazníkom obľúbená živá hudba  „Sci-Fidelity-Orchestra“, zatiaľ čo Ströck, CupCakes Vienna, Merkur Truck a existujúce reštaurácie, vrátane úplne nového konceptu wagamama, poskytnú kulinárske špeciality. Na oddych využite útulné chillout zóny, kde rýchlo nabijete baterky na ďalšie nákupy.

 

Jarná zábava v Dinolande

Množstvo zábavy sme si pripravili aj pre najmenších návštevníkov. Nechajte deti hrať sa v Dinolande a vy si užite nákupy v pokoji.

„Jarný festival je vždy skvelou príležitosťou na oslavu novej sezóny spolu s našimi zákazníkmi. Snažíme sa, aby všetko od skvelých, atraktívnych ponúk našich značiek, cez dekorácie centra až po vyváženú gastro ponuku, bolo dokonalé. To je dôvod, prečo nás veľmi teší, že zákazníci aj v tomto roku očakávajú ešte väčšiu rozmanitosť v gastronomickom sektore – s novým otvorením wagamamy a Starbucks sme dokázali rozšíriť náš sortiment produktov „, hovorí Mario Schwann, riaditeľ centra McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Otváracie hodiny predĺžené až do 21:00, skvelá ponuka so zľavami až do výšky 80%  a  zábava pre celú rodinu

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf otvoril svoje brány v roku 1998. Dnes patrí centrum medzi najväčšie dizajnérske outlety v strednej Európe a zamestnáva 1800 ľudí, čím sa stal najväčší súkromný zamestnávateľ v Burgenlande. Vo fiškálnom roku  2016 navštívilo centrum vyše 5 miliónov zákazníkov. Základom obľúbenej nákupnej destinácie je mix skvelej atmosféry v 160 obchodoch pripomínajúcich dedinku.  Zákazníci tu nájdu obľúbené značkové, športové i luxusné predajne z aktuálnej sezóny zlacnené o 30 až 70 percent. Centrum taktiež ponúka množstvo služieb vrátane denného shuttle busu z Viedne, a sezónne aj z Bratislavy.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.designeroutletparndorf.at

O autorovi

Natália Jabůrková

Natália Jabůrková

Absolvovala Štátne Konzervatórium v Bratislave – hudobno-dramatický odbor a VŠMU Teóriu a kritiku divadelného umenia so špecializáciou na tanečné umenie, ktorému sa venuje dodnes. Spolupracuje s viacerými odbornými, populárnymi portálmi a na blogu Baletu SND - Zaži skutočnú vášeň. Pôsobila ako PR manažérka SND a v súčasnosti si vybrala súkromný sektor. Miluje seriály Game of Thrones, Suits, The Good Doctor či Resident.