Hudba Kultúra & umenie

Medial Banana majú nový album nahraný na Jamajke a prvý singel

Kapela Medial Banana má za sebou produktívny rok. Po vydaní druhého štúdiového albumu Rockin’ It na prelome 2015/2016 sa vybrali splniť si sny a vycestovali na mesačnú expedíciu na Jamajku, kde natočili nový kompilačný album Inna Jamdown s niekoľkými reggae hviezdami a 7-dielny dokument, ktorý budú premietať na decembrovej klubovej tour. Krst nového CD prebehne 23.12. v bratislavskom MMC, kde je pripravený nabitý celovečerný program s rôznymi hosťami.

innajamdown_obal_format

Predobjednávky nového albumu Inna Jamdown práve začali na https://shop.rukahore.sk/medialbanana, kde nájdete aj nové mikiny a tričká od Medial Banana.

Prvým singlom a jedinou slovenskou skladbou na práve vychádzajúcom albume je “Doba strieda dobu” od Medial Banana. Na Jamajke sa im podarilo nahrávať s reggae legendami ako Anthony B, Jah Mason či Bay-C, ale aj s vychádzajúcimi hviezdami scény ako Derajah, Davianah, Spectacular, Dre & KJ či Micah Shemaiah. Album Inna Jamdown výchadza pod Reggae Callin’ Records a všetky predobjednávky budú podpísané kapelou a s free nálepkou.

Nový singel: Medial Banana – Doba Strieda Dobu [Inna Jamdown]

Chalani z Medial Banana predstavia nový album počas decembrovej česko-slovenskej tour v originálnom koncepte, kde sa ešte pred samotným koncertom uskutoční cestovateľské kino. Počas neho vám premietnu ich hudobno-dobrodružný dokument s umelcami ako Anthony B, Jah Mason, Bay-C, Max Romeo či Lee Scratch Perry a priamo od členov kapely sa dozviete rôzne zákulisné infošky a zážitky z cestovania a nahrávania na Jamajke, poprípade sa môžete popýtať všetko, čo vás zaujíma. Večer samozrejme vyvrcholí novým koncertným programom kapely Medial Banana so všetkými overenými hitmi a aj s bonusom v podobe 2 nových songov! Decembrová Inna Jamdown Tour štartuje a tu všade ich uvidíte:

02.12. – Trenčín – Klub Lúč

06.12. – Brno – Melodka

07.12. – Bratislava – Meet & Greet s kapelou v Rooftop shope

08.12. – Praha – Cross Club

15.12. – Nitra – Music a Cafe

16.12. – Nové Mesto n/V – Klub za rampami

17.12. – Prievidza – Rave Klub

23.12. – Bratislava (KRST CD) – MMC

26.12. – Piešťany – Podzemie

 Všetky udalosti Inna Jamdown tour: https://www.facebook.com/pg/MedialBanana/events/

 Viac sa dozviete na stránkach kapely www.medialbanana.com a www.fb.com/medialbanana

O autorovi

Redakcia 9múz

Redakcia 9múz