Lifestyle Móda Šport

Máte prechodné bydlisko vo fitku? Vyskúšajte nové športové oblečenie pre mužov aj ženy.

Základom dámskeho tréningového outfitu je športová podprsenka. Športové podprsenky Odlo v troch rôznych úrovniach opory (soft, medium, high) sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym úrovniam intenzity športu a veľkostiam pŕs. S dobre padnúcou podprsenkou sa ženy môžu plne sústrediť na svoj športový výkon.

DÁMSKY TRÉNING

SPÄŤ DO TELOCVIČNE

Ženy chcú vyzerať a cítiť sa skvelo aj počas športovej aktivity. Odlo si je isté, že funkčné a štýlové tréningové vybavenie je dokonalou motiváciou, ako v športe dosiahnuť stanovené ciele. Preto Odlo ponúka kolekciu jar / leto 2018 vhodnú pre váš tréning.

SOFT

S obojstrannou športovou podprsenkou PADDED SEAMLESS SOFT získate dve farby v jednom! Rebrovaná štruktúra po bokoch zaisťuje oporu a integrované bezšvové ventilačné zóny ponúkajú extra priedušnosť. Podprsenka má nízku oporu a vyberateľné vypchávky. Maximálne pohodlie bez švov. Dokonalá pre nenáročné aktivity!

MEDIUM

Podprsenka FEMININE SEAMLESS BRALETTE je funkčná a zároveň trendy, predovšetkým vďaka pruhom na zadnej strane, ktoré sú inšpirované štruktúrou motýlích krídel. Vďaka osvedčenej bezšvovej technológii Odlo je BRALETTE neuveriteľne pohodlná pre nosenie do telocvične aj kdekoľvek inde. Podprsenka má strednú oporu a vyberateľné vypchávky.

HIGH

Športová podprsenka CLASSIC HIGH zaisťuje maximálnu oporu a pohodlie. Napriek svojej pevnosti je podprsenka dokonale priedušná. Košíčky sú bez švov, a p reto sa optimálne prispôsobia ženským prsiam. Dokonalosť podprsenky završujú polstrované ramienka a elastické vypchávky pod prsia, ktoré sú plne nastaviteľné.

 

Ďalším pútačom sú legíny HELLE! Vzor na celých legínach je inšpirovaný motýlími krídlami a dodáva im svieži vzhľad. Univerzálne legíny majú priaznivé riešený pás, ktorý drží všetko na svojom mieste. Legíny HELLE sú navrhnuté z funkčnej látky, preto sú vhodné na všetky športy, od behu, cez spinning, až po jogu a mnoho ďalšieho. Pre dokonalý vzhľad od hlavy k päte je tu obojstranná čelenka TRAINING WIDE pasujúca k motýľm vzorom. Čelenka je dostatočne široká, pre väčšie pohodlie. Určite vám nesmie chýbať, keď sa vyberiete na túru, hodinu jogy, alebo na kávu s kamarátkou!

NEOBMEDZENÝ POHYB V CERAMICOOL

NEOBMEDZENÝ POHYB

Dobré tréningové vybavenie je rovnako dôležité ako správne návyky pri cvičení. Keď si vyberiete fitnes oblečenie, ktoré vám dovoľuje neobmedzené pohyby, hneď je ľahšie sa voľne preťahovať, udržiavať dobrú kondíciu a správne vykonať každý cvik. Pre dosiahnutie plného rozsahu pohybu ponúka ODLO špecifické tréningové oblečenie CERAMICOOL MOTION, ktoré sa bude pohybovať s vami a udrží vás sviežich po celú dobu trvania cvičenia. Vďaka nemu vyťažíte zo svojho cvičenia maximum.

CERAMICOOL MOTION je bezšvové oblečenie s 360° pohybovým systémom, ktorého základom je mapovanie tela, čo je výskum značky ODLO. Na kolenách a lakťoch sú bez akýchkoľvek švov pridané elastické vlákna, ktoré zaisťujú maximálnu slobodu pohybu. Vďaka rebrovanej štruktúre sa oblečenie nešmýka a zostane na svojom mieste i pri veľmi namáhavom cvičení. Oblečenie je extrémne priedušné a je vyrobené aktívnou chladiacou technológiou CERAMICOOL, pri ktorej keramické častice vo vláknach okamžite absorbujú teplo a teplotu pokožky znížia až o jeden stupeň.

CERAMICOOL MOTION je dostupný pre mužov aj ženy v podobe funkčných tričiek alebo legín (7/8 pre ženy a 3/4 pre mužov). Ženám ODLO ponúka aj športové podprsenky CERAMICOOL SEAMLESS MEDIUM so strednou podporou a s pútavou konštrukciou chrbta. Všetko tréningové oblečenie vyzerá skvele a je dokonale funkčné.  Športový dizajn tejto rady prezentuje použitú technológiu zvýraznením jednotlivých častí oblečenia a rebrovou štruktúrou.

Aj muži chcú počas tréningu vyzerať dobre, a preto sa držia tohtoročného trendu, pri ktorom sa nosia šortky na legínach. Výhodou tohto trendu je, že sa môžu plnohodnotne koncentrovať na svoj výkon, nakoľko sa v nepriliehavých šortkách cítia pohodlne. Ďalšiu výhodu ponúkajú šortky VIGOR od značky ODLO, ktoré sú vyrobené zo zmesi technických vlákien s praktickým vreckom na zadnej časti. Kombináciou šortiek VIGOR a legín CERAMICOOL MOTION dosiahnete vzhľad pravého športovca.

Pre ešte väčšiu podporu a stabilitu sú tu nízke ponožky TRAINING CERAMICOOL. Pre výraznejší pocit pohodlia sú tieto ponožky  špecifické protišmykovou oblasťou na členku. Technológia CERAMICOOL zaisťuje reguláciu teploty a riadenie vlhkosti. Kolekcia športového oblečenia jar/leto  je dostupná v obchodoch, ale aj online na www.odlo.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

O autorovi

Natália Jabůrková

Natália Jabůrková

Absolvovala Štátne Konzervatórium v Bratislave – hudobno-dramatický odbor a VŠMU Teóriu a kritiku divadelného umenia so špecializáciou na tanečné umenie, ktorému sa venuje dodnes. Spolupracuje s viacerými odbornými, populárnymi portálmi a na blogu Baletu SND - Zaži skutočnú vášeň. Pôsobila ako PR manažérka SND a v súčasnosti si vybrala súkromný sektor. Miluje seriály Game of Thrones, Suits, The Good Doctor či Resident.