Divadlo Kultúra & umenie

Divadlo Atrapa otvorí sezónu s novou komédiou!

Ochotnícky súbor Divadlo Atrapa, Bratislava otvorí divadelnú sezónu 2016/2017 s novou inscenáciou Ako si vytvoriť úspešný deň (Kurz pre začiatočníkov). Komédiu parodujúcu nielen motivačnú literatúru uvedú divadelníci v premiére 22. septembra o 19:30 v Dome kultúry Lúky v Petržalke. Premiéra sa navyše uskutoční ako sprievodné podujatie Týždňa dobrovoľníctva 2016.

Nová hra Divadla Atrapa prinesie príbeh mladej herečky Eriky, ktorej spočiatku bežný deň sa zmení na defilé nevysvetliteľných a absurdných udalostí. Ako pod návalom náhod a nedorozumení môže veriť, že “iba ona je strojcom svojho šťastia”? Dozviete sa 22. septembra!

V hlavnej úlohe diváci a diváčky uvidia Tímeu Čániovú, ktorá je čerstvou posilou Divadla Atrapa. Okrem toho sa v inscenácii predstavia ďalšie nové mená Martina Pinková, Alexandra Piňáková a Daniel Mikuláš. Doplnia ich stálice súboru Dagmar Labáthová, Ingrid Rudavská a Eva Ginzeriová. O námet, scenár a réžiu novinky sa postaral Jakub Lazarčík (Rozhovor s Jakubom Lazarčíkom si môžete prečítať tu).

Slávnostné prvé uvedenie inscenácie bude súčasťou sprievodného programu Týždňa dobrovoľníctva 2016, ktoré organizuje Bratislavské dobrovoľnícke centrum. Členovia Divadla Atrapa prijali pozvanie zúčastniť sa na akcii, pretože aj ochotnícka činnosť je formou dobrovoľníctva. Navyše, všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa pri pokladni preukážu DOBROkartou, poskytnú výhodný benefit dve vstupenky za cenu jednej.

Príďte si užiť príbeh o nečakaných a absurdných situáciách. Zavítajte na premiéru komédie Ako si vytvoriť úspešný deň (Kurz pre začiatočníkov), a zistite, že dosiahnuť úspech si vyžaduje skutočnú dávku vytrvalosti a odhodlania.

Kontakt:

www.divadloatrapa.sk

divadloatrapa(at)gmail.com

+421 904 972 372

plagat_atrapa_1

O autorovi

Redakcia 9múz

Redakcia 9múz