Lifestyle Móda

Charming – nová rada hypoalergénnych šperkov od Calvina Kleina.

Sviatok zamilovaných sa blíži a len máloktorá žena by odmietla kvalitný a krásny šperk. Také sú aj tie z novej rady šperkov od módneho  domu Calvin Klein, ktorý sa rozhodol najnovšiu kolekciu odhaliť práve v „zamilovanom“ februárovom období. Aké teda sú návrhárske kúsky z chirurgickej ocele? 

Calvin Klein rovnako ako značky Tissot a Certina sú súčasťou spoločnosti Swatch Group Ltd. – najväčším výrobcom hodiniek na svete, ktorého súčasťou je divízia CK Watch a Jewelry. Švajčiarska kvalita, ktorú zaručuje koncern Swatch Group sa zlúčila s moderným a elegantným dizajnom na ktoré prísne dohliada sám Calvin Klein.

Svet hodiniek sa spojil so svetom módy a Calvin Klein začal vyrábať fashion hodinky ako jeden z prvých na svete. Zároveň bol  jedným z prvých, kto prezentoval hodinky ako „praktický štýlový šperk“. Vďaka svojmu osobitému a nadčasovému dizajnu, ktorý sa snúbi so svetoznámou švajčiarskou kvalitou, si hodinky CK vybudovali svoje pevné miesto v hodinárskom priemysle a patria k najpredávanejším značkám na svete. Najčastejším materiálom pri výrobe hodiniek CK je antialergická ušľachtilá oceľ, doplnená ďalšími materiálmi ako sú tónované sklá, čierny achát, syntetická živica a mnoho ďalších materiálov. Sklíčka sú kremíkové, minerálne a v drahších modeloch zafírové a odolné voči poškriabaniu. U všetkých hodiniek CK sú strojčeky Eta a pri niektorých modeloch je použité ružové alebo žlté zlatenie PVD.

https://www.instagram.com/p/BcE_FxrB_zH/?tagged=calvinkleinjewels

Módny návrhár Calvin Klein sa narodil v New Yorku v roku 1942 v Bronxe v rodine maďarských prisťahovalcov. Magazín Vogue ho označil za „majstra minimalizmu“. Medzinárodnú slávu známosť svojimi okázalými reklamnými kampaňami. Okamžitý ohlas po celom svete priniesla reklama s mladučkou hviezdou Brooke Shields, kde vyhlásila, že „džínsy Calvin Klein sú ako druhá koža“. Značka Calvin Klein má svoj osobitý štýl, ktorý je nevšedný, nezabudnuteľný a originálny.

CK nie je len značka, je to štýl života ktorý vediete … vzdáva hold estetike a nadšeniu zo života.

Značka Calvin Klein doplnila v roku 2004 svoj sortiment výrobkov (oblečenie, okuliare, hodinky) o kolekciu veľmi nápaditých a jedinečných šperkov. Čisté línie, ladné krivky minimalistického dizajnu v dokonalej harmónii s ušľachtilým materiálom. Šperky CK jednoducho nemožno prehliadnuť. Všetky šperky sú vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele, doplnené ďalšími materiálmi ako sú sklo, striebro, syntetickej živice + kože, polodrahokamy, diamanty (Wesselton).

Calvin Klein Charming. Poetický. Čistý. Láska v každom zmysle je zaznamenaná v jemnej a pôvabnej kolekcii šperkov v tvare srdca. Táto rafinovaná kolekcia zahrňuje náhrdelník, prsteň, náušnice a náramok, ktoré sú vyrobené z leštenej nerezovej ocele, prípadne s ružovým pozlátením pre romantický vzhľad.

Výrobky od firmy Calvin Klein si môžete pozrieť aj tu.

O autorovi

Natália Jabůrková

Natália Jabůrková

Absolvovala Štátne Konzervatórium v Bratislave – hudobno-dramatický odbor a VŠMU Teóriu a kritiku divadelného umenia so špecializáciou na tanečné umenie, ktorému sa venuje dodnes. Spolupracuje s viacerými odbornými, populárnymi portálmi a na blogu Baletu SND - Zaži skutočnú vášeň. Pôsobila ako PR manažérka SND a v súčasnosti si vybrala súkromný sektor. Miluje seriály Game of Thrones, Suits, The Good Doctor či Resident.