Hudba Kultúra & umenie

NICKI MINAJ & FUTURE OHLASUJÚ SPOLOČNÚ ‘NICKIHNDRXX’ TOUR

Svetové hip-hop ikony Nicki MinajFuture dnes ohlásili svoje prvé spoločné turné s názvom NickiHndrxx. Slovenskí fanúšikovia tentokrát nebudú musieť kvôli hviezdam cestovať, pretože Nickihndrxx tour príde aj na Slovensko!

Tour NickiHndrxx je ako stvorená pre hudobných nadšencov, ktorí zbožňujú moderný hip-hop a mainstreamovú hudbu. Viacnásobne ocenení umelci sú známi pre ich energické vystúpenia najmä s ich hitmi, ktoré dosahujú top miesta na hudobných rebríčkoch. Spoločne sa zaväzujú priniesť na javisko doslova vriacu show a nezabudnuteľnú noc. Rozsiahla šnúra sa bude tiahnuť 50 mestami pozdĺž Severnej Ameriky a Európy. Turné odštartuje 21. septembra v Baltimore a zahŕňa koncerty na svetových štadiónoch v Toronte, New Yorku, Los Angeles, Mníchove, Paríži Londýne a v mnohých ďalších.

Podporným umelcom tour je neprehliadnuteľná legenda Future, ktorý práve vyprodukoval album s názvom Superfly Official Soundtrack Album a zároveň sa aj podieľal na produkcii filmu. Jeden z najvýraznejších hip-hopových trendsetterov z Atlanty pripravuje pre svojich fanúšikov nové skladby, ktoré chce Future čoskoro aj vydať.

Rovnako aj Nicki Minaj sa chystá zverejniť jej už túžobne očakávaný štvrtý album Queen  presne 10.augusta 2018.

Bratislavu čaká začiatkom roka 2019 jedinečný hip-hopový hudobný zážitok. Nicki Minaj & Future sa predstavia na štadióne Ondreja Nepelu, 22. februára v Bratislave.

Predaj vstupeniek sa spúšťa v piatok, 15.júna na stránke organizátora – www.xl.sk  

Dátumy kompletného európskeho turné:

Thu, Feb. 21 Munich, Germany Olympiahalle
Fri, Feb. 22 Bratislava, Slovakia Ondrej Nepela Arena
Sun, Feb. 24 Lodz, Poland Atlas Arena
Mon, Feb. 25 Budapest, Hungary Budapest Sportarena
Thu, Feb. 28 Berlin, Germany Mercedes Benz Arena
Fri, Mar. 1 Copenhagen, Denmark Royal Arena
Sun, Mar. 3 Oslo, Norway Spektrum
Mon, Mar. 4 Stockholm, Sweden Ericsson Globe
Wed, Mar. 6 Brussels, Belgium Palais 12
Thu, Mar. 7 Paris, France AccorHotels Arena
Sat, Mar. 9 Bordeaux, France Metropole Arena
Mon, Mar. 11 London, UK The O2
Thu, Mar. 14 Birmingham, UK Arena Birmingham
Fri, Mar. 15 Dublin, Ireland 3Arena
Sun, Mar. 17 Glasgow, UK SSE Hydro
Mon, Mar. 18 Manchester, UK Manchester Arena
Wed, Mar. 20 Esch-sur-Alzette, Luxembourg Rockhal
Fri, Mar. 22 Frankfurt, Germany Festhalle
Sat, Mar. 23 Cologne, Germany Lanxess Arena
Mon, Mar. 25 Amsterdam, Holland Ziggo Dome
Wed, Mar. 27 Zurich, Switzerland Hallenstadion
Thu, Mar. 28 Geneva, Switzerland Arena Geneva

O autorovi

Redakcia 9múz

Redakcia 9múz